KLUB SPORTOWY SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.

Branża:

Klub Sportowy

CEO:

Artur Szymczyk

Rok założenia:

1926

Skra Częstochowa to klub w którym zawsze stawiamy na szkolenie chłopców oraz dziewczynek, których marzeniem jest bycie profesjonalnym piłkarzem. W Skrze mają realne szanse na to, aby tak się stało. Przykładem dla wielu młodych piłkarzy są sukcesy seniorskich drużyn męskich i kobiecych, które promują klub na poziomie I ligi. W zespołach zarówno kobiecych jak i męskich grają sami polacy oraz polki, a dużą część z nich stanowią wychowankowie oraz ludzie z Częstochowy i okolic.

Piłkarze i piłkarki potrzebują warunków do rozwijania swoich talentów. Dlatego głównym celem na 2022 rok jest poprawienie infrastruktury stadionu i ośrodka szkoleniowego. W 15 lat nasza drużyna przeszła wyboistą drogę od A klasy do zaplecza Ekstraklasy. Kolejny cel chcemy zrealizować ze społecznością inwestorów i kibiców!

Już wkrótce będziesz mógł do nas dołączyć. Zapisz się do newslettera, a jako pierwszy dowiesz się o możliwości inwestycji w nasz klub. Razem z Wami wrócimy do domu!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.